DomůO prodejněSortimentKonzultacePohotovostKontakte-shop

Osobní konzultace

» Jak to funguje
» Kde se přihlásit

Jak to funguje

Je to jednoduché. Poradíme Vám s čímkoliv ohledně zdraví – můžeme spolu vyřešit konkrétní problém nebo Vám třeba pomůžeme lépe se zorientovat v léčivech. Zajišťujeme také měření krevního tlaku a tělesného tuku. Tyto konzultace jsou zdarma.

Krom jiného Vám můžeme poradit například ohledně rizika nežádoucích účinků Vašich léků, jak správně Vaše léky užívat a s jakými léky je můžete kombinovat. Obzvlášť v případě, že užíváte současně léky předepsané několika různými odborníky. Také se můžete dozvědět, jak vhodně doplnit svou léčbu.

Způsob konzultace

Konzultace probíhají v soukromí a komfortu naší konzultační místnosti v Lékárně Na Špitálku. Přihlásit se na ně můžete právě na stránkách Lékárny Na Špitálku – tam si v kalendáři stačí vybrat termín, který se Vám hodí a zarezervovat jej. Kromě hodiny si můžete vybrat i konzultanta podle jeho odborného zaměření – každý konzultant má vypsané svoje konzultační hodiny. Potvrzení o rezervaci s údaji o vybraném termínu Vám automaticky přijdou mailem. V mailu najdete také instrukce, jaké informace si na konzultaci připravit.

Konzultace trvá přibližně 30 minut a je samozřejmě naprosto diskrétní. Pokud námět konzultace vyžaduje náročnější přípravu, konzultant si s Vámi může domluvit pokračování na další schůzce. Termín této další schůzky si můžete dohodnout rovnou s konzultantem.

Proč to děláme?

Máme odborné znalosti o farmakoterapii a rádi se s Vámi o ně podělíme. Věříme, že když našim zákazníkům vyjdeme vstříc a oni ocení naše rady, budou se za námi rádi vracet.

Konzultace

Kde se přihlásit

Kalendář konzultačních hodin najdete na stránkách Lékárny Na Špitálku v sekci Osobní konzultace.

Navštivte naše další provozovny:
Webdesign